تقویت آنتن تقویت آنتن موبایل تقویت کننده آنتن موبایل ، دستگاه تقویت آنتن

پوشش موبایل خانگی

Search

Latest News

Previous Next

پوشش موبایل خانگی

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

پوشش موبایل خانگی  و فضاهای درون شهری

 

شرکت ارتباطات پيام موج دستگاه های تقویت کننده موبایل محیط های داخلی (بوستر) را توسعه داده است و آن ها را طوری طراحی کرده که در انواع مختلف می توانند مقیاس های کوچک یا متوسط از 50 تا 5000 متر مربع را پوشش دهند ، که مناسب برای انتقال سیگنال موبایل از بیرون به داخل محیط های بسته مانند منازل و ادارات، برجهای مسکونی و تجاری، هتلها ، رستوران ها ، سالنهای ورزشی و زیبایی، طبقات منفی ساختمانها و زیر زمین ها و ... می باشد.

از ویژگی های این دستگاه نصب آسان و پوشش تمام بانده های فرکانسی شبکه موبایل کشور می باشد . این دستگاه قادر به تقویت سیگنال تمام اپراتور ها می باشد و می توان به راحتی و به سرعت آن را با کمک کتابچه راهنمای کاربر نصب و راه اندازی کرد.

هنگامی که قصد راه اندازی سیستم تقویت کننده امواج موبایل در یک محل را دارید دانستن اطلاعات زیر ضروری می باشد. نوع شبکه تلفن همراه موجود در محل مورد نظر را شناسایی نمایید. تعداد مکانها و یا متراژمحلی را که در آن قصد تقویت امواج تلفن همراه را دارید مشخص نمایید.
میزان آنتن دهی امواج تلفن همراه را در محیط خارجی آن محل بررسی نمایید. تقویت کننده های امواج تلفن همراه در محل هایی کاربرد دارند که حداقل یک سیگنال ضعیف و پایدار در محیط بیرون جهت تقویت وجود داشته باشد.لازم به ذکر است در محلهایی که به هیچ عنوان امواج تلفن همراه وجود ندارد ویا این امواج پایدار نمی باشد امکان نصب واستفاده از تقویت کننده موبایل موجود نمی باشد.

انواع مختلف تقویت کننده های امواج موبایل
انواع مختلفی از تقویت کننده های امواج تلفن همراه با توان های متفاوت جهت استقاده در مکانهای مختلف وجود دارد . تقویت کننده های موجود قابل ارائه با انواع آنتن های بیرونی و داخلی و انواع کابل ها وکانکتور ها می باشد. انواع مختلف تقویت کننده های امواج موبایل که توسط شرکت ارتباطات پیام موج ارائه می گردد به شرح زیر می باشد.
1. تقویت کننده های پرتوان  جهت پوشش دهی محیط در فضای وسیع  با شعاع عملکرد تا 5000 متر مربع کاربرد دارند.
2. تقویت کننده های توان متوسط یا بوسترمخصوص استفاده در منازل یا ادارات، برجهای مسکونی و تجاری با پوشش دهی از 250 تا 3000 متر مربع طراحی شده اند.
3. تقویت کننده های کم توان یا مینی ریپیتر جهت استفاده داخل منازل مسکونی با متراژ پایین و یا مکانهایی با متراژ تا حداکثر 200 مترمربع مورد استفاده قرار می گیرند.

سیستم تقویت آنتن موبایل چگونه کار می کند ؟
این پکیچ های استاندارد با توان های مختلف (که با توجه به محدوده مورد نظر ، قدرت سیگنال در بیرون ساختمان ، طول کابل خارجی و در انواع پشتیبانی از 1باند فرکانسی یا 2باند فرکانسی و یا چند باند فرکانسی انتخاب می شوند) شامل یک آنتن خارجی که آن را بر فراز ساختمان یا به سادگی نزدیک پنجره نصب می شود و با کابل کواکسیال (طول مناسب حداکثر تا 30 متر) به دستگاه متصل می شود و سپس آنتن داخلی به دو صورت سقفی 360 درجه ای و یا دیواری 90 درجه ای طراحی شده اند و معمولا با واسط کابل های کواکسیال کوتاه تری (حداکثر تا طول 15 متر) به دستگاه وصل می شود ، بوده است .

در صورت نداشتن دید مستقم به دکل های bts با حرکت آنتن خارجی و کنترل وضعیت آنتن دهی در محل نصب می توان بهترین نقطه نصب آنتن را پیدا کرد. (آنتن خارجی با وزنی سبک  معمولا بر فراز ساختمان و بر روی یک میله ، لوله آب و یا دکل نصب می شود) . در صورت نیاز می توان از کارشناسان این شرکت و یا استفاده از نسخه تحت موبایل نرم افزار طراحی شده توسط ارتباطات پيام موج استفاده کرد . این نرم افزار بر روی موبایل نصب شده و می تواند جهت دکل های bts منطقه با قدرت آن ها را نمایش دهد .

          تقویت آنتن موبایل در مجتمع های مسکونی و اداری بزرگ که مساحتی در حدود 5000 هزار متر مربع زیربنا دارند نیازمند کارشناسی از محل و طراحی پروژه میباشد ( بازدید رایگان ) . چنین پروژه هایی همیشه نیازمند ایجاد یک شبکه با فرکانس تلفن همراه با توان و تی آر ایکس پایاپای است تا سیگنال منتشر شده کاملا سالم و بدون ضرر برای بدن انسان باشد .

راه اندازی این سیستمها اغلب با آنتن های متعدد و با محاسبات دقیق صورت میگیرد , به لحاظ قدرت خروجی با توان بسیار بالا و بکار گیری فن آوری سوئیچینگ در این نمونه از دستگاه تقویت آنتن موبایل ، میتوان با قرار دادن یک اسپلیتر در مسیر کابل کوکسیال از چندین آنتن داخلی به صورت همزمان برای یک ساختمان چند طبقه استفاده کرد .

یک راه کار اصولی و 3 مرحله ای جهت تقویت آنتن موبایل :

1.دریافت سیگنال تلفن همراه از سایت های مخابراتی (BTS  ) توسط یک آنتن خارجی و  انتقال سیگنال توسط کابل کواکسیکال به بوستر

2. تفکیک و تقویت کردن آنتن  توسط بوستر و انتقال سیگنال به آنتن داخلی

3. تکرار سیگنال موبایل توسط آنتن داخلی در مناطقی که پوشش آنتن دهی در آنجا ضعیف میباشد

در نظر داشته باشید که : به جهت استقرار این گونه ساختمان ها در بافت شهری با ضعف سیگنال موبایل مواجه نخواهیم بود، اما مهمترین مشکل در این گونه پروژه ها ، تداخل فرکانسی 900 و 1800 و 2100 و 2400 مگاهرتزی وجود دارد که بسته به محیط و منطقه موقعیت مورد نظر متفاوت خواهد بود.

پکیج تقویت کننده موبایل indoor با تقویت تمام پهنای باند شامل: یک آنتن Outdoor ،آنتن Indoor ، دستگاه booster و کابل کواکسیال ( coaxial ) می باشد. (این پکیج ها با توجه به محل مورد بهره برداری قابلیت پشتیبانی از چند آنتن Indoor را نیز دارند.)

 در باره ی ارتباطات پیام موج

 

شرکت ارتباطات پيام موج در دهه هفتاد فعاليت خود را در زمينه طراحي ،ساخت و نصب سيستم هاي مخابراتي شروع نموده و طي 25 سال فعاليت پيگير و مستمر خود موفق به طراحي و ساخت اولين لينک راديوي VHF وUHF , تکرارکننده رادیویی , دستگاه های تقویت سیگنال آنتن موبایل (نقاط داخل و خارج شهر), طراحی و ساخت انواع آنتن های GSM , UHF , VHF سیستم قرائت از راه دور کنتورهای دیجیتال EPM-TRX , سیستم کنترل از راه دور چاه های عمیق, Voip , مودم رادیویی پیام , سیستم ردیابی و سیستم کنترلی مدار بسته گردیده است.   

مشاوره در زمينه سيستمهاي راديويي  از ديگر فعاليتهاي اين شرکت مي باشد . بر اساس نياز کارفرما نوع سيستم مشخص و سپس بر اساس نقشه هاي ماهواره اي و جغرافيايي پارامترهاي سيستم مانند فرکانس ، نوع آنتن ، توان ارسالي، محل سايتها و منابع تامين انرژي مشخص  مي گردد.

 

 

 

Search

تقویت کننده انتن موبایل ارزان قیمتتقویت انتن دهی موبایل ارزانتقویت کننده آنتن موبایلتقویت آنتن موبایلدستگاه تقویت کننده آنتن موبایل تقویت سیگنال تلفن همراه تقویت کننده امواج موبایلتقویت موبایل خانگیتقویت آنتن دهی تلفن همراهتقویت آنتن موبایل در منزلتقویت کننده انتن موبایل مشهدتقویت کننده آنتن موبایل در مشهدفروش تقویت کننده آنتن موبایلخرید دستگاه تقویت آنتن موبایلفروش تقویت کننده موبایل در مشهدتقویت کننده موبایل تک باندتقویت کننده موبایل دو باندتقویت کننده موبایل سه باندتقویت3gتقویت کننده آنتن موبایل در نقاط کورمشکل آنتن دهی موبایلراه حل مشکل آنتن دهی موبایلراه حل تقویت انتن گوشیتقویت آنتن همراه اولتقویت آنتن ایرانسلتقویت آنتن موبایل در افغانستاندستگاه تقویت سیگنال موبایل افغانستانتقویت کننده سیگنال موبایل در مشهد نصب تقویت کننده آنتن موبایلآنتن مرکزیلیست قیمت تقویت کننده آنتن موبایلریپیتر موبایلرپیتر موبایلتکرارکننده امواج موبایلتکرار کننده امواج تلفن همراهتقویت کردن آنتن موبایل در اماکن بزرگتقویت کردن انتن موبایل در منزلتقویت آنتن موبایل در زاهدانتقویت کننده موبایل زاهدانتقویت کننده آنتن موبایل تبریزتقویت آنتن موبایل در تبریزتقویت کننده سیگنال موبایل در اراکتقویت کننده موبایل اراکنصب آنتن موبایلنصب دستگاه تقویت کننده آنتن موبایلافزایش پوشش امواج موبایلضعف سیگنالچگونه آنتن موبایل را تقویت کنیمچگونه مشکل آنتن دهی را رفع کنیمطریقه نصب تقویت کننده آنتن موبایلطریقه نصب ریپیتر موبایلآنتن دهی تلفن همراهرفع مشکل آنتن دهی همراه اولرفع مشکل آنتن دهی گوشیرفع مشکل آنتن دهی آیفونرفع مشکل انتن دهی ایفونتقویت کننده موبایل توان بالاتقویت فرکانس موبایلچگونه مشکل آنتن دهی موبایل را حل کنیمتقویت موبایل ساختمانهای مرتفعمشکل شماره گیری موبایلتقویت موبایل در پارکینگهاآنتن یاگیآنتن یاگی دو باندآنتن پارابولیکآنتن قارچیآنتن آمبولانسیفروش انواع تقویت کننده های سیگنال تلفن همراهراه حل آنتن دهی تلفن همراهقوی کردن آنتن موبایلمشکل در آنتن دهی موبایلتجهیزات پوشش موبایلتجهیزات تقویت انتن موبایلمشکل ریزش آنتن موبایلافزایش قدرت آنتن دهی موبایل در نقاط کورتقویت آنتن موبایل در آسانسور تقویت آنتن موبایل معدنمشکل پرش آنتن موبایلمشکل پرش انتن گوشیتقویت انتن دهی اندرویدبوستر موبایلمبدل موبایلانتقال خط ثابتمبدل موبایل به تلفن ثابتمسدود کننده موبایلتقویت کننده آنتن موبایل+قیمتفروش دستگاه تقویت کننده سیگنال موبایل در مشهدفروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل جهت نقاط کورآنتن سکتورتقویت آنتن موبایل در محیط بازتقویت آنتن دهی موبایل در فضای بازتقویت سیگنال تلفن همراه در نقاط کورتقویت سیگنال تلفن همراه در خارج از شهرتقویت کننده انتن موبایل ارزان قیمتتقویت انتن دهی موبایل ارزان مرور نسخه موبایل سایت

تقویت کننده آنتن موبایل | دستگاه تقویت آنتن موبایل | چرا تقویت آنتن موبایل؟ | چگونه آنتن موبایل را تقویت کنیم؟
نصب دستگاه تقویت امواج موبایل | انتخاب تقویت کننده آنتن موبایل